Новости

10.12.2018

VIII Благодійний дипломатичний різдвяний ярмарок

Країни-учасниці: Австрія, Болгарія, Вірменія, Грузія, Греція, Німеччина, Ізраїль, Казахстан, Китай, Кіпр, Корея, Литва, Молдова, Польща, Румунія, Словакія, Сірія, Туреччина, Угорщина, Франція, EUBAM.

Офіційна підтримка: Міністерство зовнішніх справ в м.Одесі; Одеська обласна державна адміністрація, Голова Одеської обласної державної адміністрації; Одеська міська рада, Одеський міський голова.

Для дипломатів вже стало доброю традицією влаштовувати в Одесі це яскраве різдвяне свято з неповторною атмосферою і колоритом. В наші дні благодійність стала не тільки актуальним і масштабним проявом безкорисної допомоги, а й внутрішньою потребою кожної людини, небайдужої і чуйної до чужого болю.

У 2017 році Дипломатичний ярмарок відвідало понад 3 тисячі осіб. Медичне обладнання, кошти на придбання якого збирали у минулому році на ярмарку, було передано в дитячу міську клінічну лікарню № 3.

Крім атмосфери святкової казки , яка об'єднує жителів і гостей Одеси, всіх чекають сюрпризи та частування від країн-учасниць ярмарку. Цього року на ярмарку можна буде придбати традиційні продукти і кулінарні вироби, блюда національних кухонь, оригінальні сувеніри, новорічні прикраси.

Святковий настрій також створюватиме концертна програма з виступами національних колективів.

Зібрані на VIII Благодійному дипломатичному різдвяному ярмарку кошти будуть спрямовані на придбання обладнання для пологового будинку № 5.

Ярмарок розташований у парку Шевченка (павільйон Gorzal Odessa на колишньому танцмайданчику «Огни маяка»).

У павільйоні працює кліматична система.

Вхід вільний.

Час роботи: з 11.00 по19.00

Організатор: Одеський Дипломатичний клуб Співорганізатори: компанія «Экспо-Юг-Сервис», Агентство Регіонального Розвитку тел. 7286068

Поделиться