О Выставке

16 грудня 2018 року в Одесі пройде VIII Дипломатичний благодійний різдвяний ярмарок за участю Генеральних і Почесних консульств, акредитованих в Одесі, національних культурних центрів, міжнародних місій і організацій.

Для дипломатів вже стало доброю традицією влаштовувати в Одесі це яскраве різдвяне свято з неповторною атмосферою і колоритом. У минулому 2017 році Дипломатичний ярмарок відвідало понад 3 тисячі осіб.

Медичне обладнання, кошти на придбання якого збиралися на ярмарку, було передано в дитячу міську клінічну лікарню № 3.

Цього року на Дипломатичному ярмарку можна буде придбати традиційні для країн-учасниць продукти і кулінарні вироби, блюда національних кухонь, оригінальні сувеніри, новорічні прикраси.

Святковий настрій також створюватиме концертна програма з виступами національних колективів.

Зібрані на VIII Дипломатичному благодійному різдвяному ярмарку кошти будуть спрямовані на придбання обладнання для пологового будинку № 5.

Організатор - Одеський Дипломатичний клуб за офіційної підтримки МЗС в м. Одесі, Одеської міської ради, Одеської обласної державної адміністрації.

Співорганізатор - компанія «Экспо-юг-сервис».

........................................................................................................................

Ярмарок розташується у парку Шевченка (павільйон Gorzal на колишньому танцмайданчику «Огни маяка»).

У павільйоні працює кліматична система, є санвузли.

Вхід вільний.

Час роботи: 11.00 - 19.00

Поделиться