Новости

14.06.2019

Книжный фестиваль "Зеленая волна"

Формуємо образ майбутнього разом!

З 1 по 4 серпня 2019 року в Одесі пройдуть XXIII книжковий фестиваль «Зелена хвиля» і VII міжнародний Корнійчуковський фестиваль дитячої літератури.

У фокусі фестивальної програми 2019 року - література для дітей та підлітків: всі події в рамках «Зеленої хвилі» сконцентровані виключно в цьому напрямку.

До участі в програмі запрошуються дитячі письменники, художники-ілюстратори, видавці, педагоги, артисти і музиканти.

Обидва фестивалі проходять одночасно на загальній території. Місце проведення - центральні алеї парку ім. Т. Шевченка. Експозиція фестивалів розташується на площі 2500 кв.м.

Час роботи: 10.00 - 20.00. Вхід вільний.

Структура експозиції:

- Територія «Зеленої хвилі»: стенди видавництв і книготорговельних компаній (література художня, нон-фікшн, дитяча, навчальна, наукова, науково-популярна, спеціальна, технічна; друкована графіка; періодичні видання).

- Простір Корнейчуковского фестивалю: три території презентацій для дітей і підлітків (перша - для дітей до 7 років, друга - для дітей 7 - 12 років, третя - для підлітків і молоді 13 - 18 років). Тут пройдуть літературні читання, театралізовані вистави, ігри, майстер-класи, лекції, дискусії та багато іншого.

- Сценічний простір для концертних програм і церемонії нагородження переможців конкурсів Корнійчуковського фестивалю.

Аудиторія відвідувачів фестивалю: масова, в тому числі дитяча та підліткова аудиторія; представники культурних, творчих, освітніх сфер, медіа-спільнота.

Фестивалі проходять за підтримки Одеської міської ради Одеської обласної державної адміністрації Генеральний партнер Корнейчуковского фестивалю - компанія «Цитрус» До зустрічі в Одесі!

………………………………………………………………………….

З організаційних питань: тел .: +38 (048) 728-60-68, 777-60-68

Директор з продажу:

Анна Дудник e-mail: da@expodessa.od.ua da.expodessa@gmail.com

Менеджер відділу продажів:

Валерія Батракова e-mail: batrakovavaleriya@gmail.com

З питань програми Корнійчуковського фестивалю дитячої літератури:

Тетяна Данилова e-mail: korneyfest@ukr.net

Поделиться