Новости

28.01.2019

Вручення медичного обладнання пологовому будинку №5

Для дипломатів вже стало доброю традицією влаштовувати в Одесі на Різдво благодійні ярмарки, - в наші дні благодійність – це і соціальне явище, і внутрішня потреба кожної небайдужої людини.

16 грудня 2018 року в Одесі пройшов VIII Благодійний дипломатичний різдвяний ярмарок за участю Генеральних і Почесних консульств, акредитованих в Одесі, національних культурних центрів, міжнародних місій і організацій. В ярмарку брали участь представники Австрії, Болгарії, Вірменії, Грузії, Греції, Німеччини, Ізраїля, Казахстана, Китая, Кіпра, Південної Кореї, Литви, Молдови, Польщі, Румунії, Словакії, Сірії, Туреччини, Угорщини, Франції, EUBAM.

Офіційну підтримку Благодійному ярмарку надали Міністерство зовнішніх справ в м. Одесі; Одеська міська рада, Одеський міський голова; Одеська обласна державна адміністрація, Голова Одеської обласної державної адміністрації.

Дипломатичний ярмарок відвідало понад 3 тисячі осіб. Було зiбрано 205 156 гривень. Саме цi кошти були витраченi на придбання медичного обладнання - фетального монiтора для дослiдження одноплiдної вагітності, фетального монiтора для дослiдження багатоплiдної вагітності, універсального апарата для пролонгованої штучної вентиляції легенів, холодильника для зберігання лікарських засобів.

Організатором Благодiйних дипломатичних рiздвяних ярмарок вже вісім років поспіль виступає Одеський Дипломатичний клуб.

Співорганізатори: компанія «Экспо-Юг-Сервис», Агентство регіонального розвитку

Поделиться